Osobní zkušenost se Shaktipatem

Datum: 02.01.2012 | Vložil: Patricie

Toto píšu půl roku po Shaktipatu:

Sama jsem nevěřila v jeho sílu. Cítím, že je to ta nejpřirozenější technika, která může být. Na nic si nehraje, není v ní nic potřeba. Je taková, jaký je sám člověk. Ten díky ní odhazuje své masky a nánosy z minulosti, aby mohl být jednoho dne čistý a krásný.

Shaktipat není teoretickou naukou, jak žít. Právě proto se nejlépe uplatňuje v normálním životě. Člověk se s Shakti učí, že není důležité, co dělá a co říká, ale jak to dělá a jak to říká. Učí se, že není důležitá co vnímá, ale jak to vnímá. Změny jsou vidět nejen v duševní oblasti, ale i v každém dni.

Zní to neuvěřitelně a nemůžu říct, že takhle to vnímá každý, kdo tím projde, ale i to, že to jednomu člověkovi otevřelo oči k tomu, aby jednoho dne mohl poznat pravdu, je krásné. Jsem za to celým svým srdcem vděčná, i když se stále občas setkávám se svou nedokonalostí a neúplností. Ale vím, že je jen otázka času, kdy jí dosáhnu. Protože dokonalost a celistvost jsou přirozeností každého z nás. A cítím, že při této meditaci se k těmto kvalitám člověk přibližuje.

Přidat nový příspěvek